×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 162
Ніхто не хоче брати участь в тендері і програти його. Навіщо тоді витрачати час і гроші? Якщо ви робите ставку на проект і хочете отримати його, то це того варте. І цим все сказано. Виникає питання: «Як ви можете виділитися серед конкурентів?»   Зараз на ринку не так багато проектів, за які можна поборотися і при цьому справити враження на клієнта. Це, як відомо, складна задача. Крім того, у вас може піти на це занадто багато часу. Так чому б не показати на що ви здатні парочкою надрукованих 3D-моделей? Якщо ви все ще сумніваєтеся, дозвольте навести нам свої аргументи: 1. Ви звернете на себе загальну увагу. Тільки уявіть, якщо проводячи презентацію, ви приховаєте свою модель від слухачів і відкриєте тільки в кінці презентації. Навіщо? Інтрига - велика річ. Ви можете застосувати цю стратегію до своїх конкурентів: Уявіть собі красиву коробку з логотипом вашого клієнта з написом "3D надруковані зразки" під ним. Ось побачите, всі навколо будуть прагнути відкрити її і дізнатися, що всередині. 2. Це дозволить більш швидко і більш легко роз'яснити ваш дизайн. Як ми вже говорили, на те щоб належним чином представити детальну інформацію про ваш дизайні, може піти чимало часу. Навіть якщо ви робите все без надмірностей. Словом, чим раніше ваш клієнт зрозуміє задумки вашого проекту, тим краще для всіх. Пам'ятайте, що не кожен має 3-вимірний розум архітектора. Деякі клієнти воліють проводити кілька варіантів, оскільки це гарантує обговорення, а коли ваші пропозиції породжують безліч питань, це ознака інтересу.    
Що відбувається, коли аерокосмічні фахівці розробляють мотоцикл з біонічних алгоритмів замість розробки двигуна космічного корабля? Згідно Airbus субсідіара APWorks, в результаті вийшов "найлегший мотоцикл в світі," 77-фунтовий АКА Light Rider. 3D надрукований з власного матеріалу компанії Scalmalloy. За описами це 3D-друкований мотоцикл з оптимізованого авіаційного алюмінію з міцністю титану, електричний мотоцикл живиться  від електродвигуна 6 кВт, що робить його тихим і безпечним для навколишнього середовища. В результаті співвідношення потужності до ваги аналогічно суперкару, навіть якщо результат більш скидається на електронний велосипед, а не мотоцикл високої продуктивності. Як повідомив провідний інженер Stefanus Stahl: З Light Rider, ми демонструємо наше бачення майбутнього міської мобільності, використовуючи нашу ноу-хау оптимізацію виробничих технологій, що використовуються в аерокосмічній промисловості для створення нових транспортних засобів, які відповідають нашим очікуванням.  
Оскар Лерміт і дизайн команда Kudu готові виготовити першу партію місячних глобусів для комерційного продажу. МІСЯЦЬ є "найбільш точним місячним глобусом", який існує на сьогодні, створений на основі топографічних даних Lunar Reconnaissance Orbiter НАСА, зібраних Інститутом планетних досліджень. МІСЯЦЬ найкрутіший місячний глобус, який тільки могли випустити на ринок. Більшість місячних глобусів це 2D фотографії або ілюстрації, які накладаються на сферичні поверхні. Лерміт спробував зробити свою копію місяця іншою, надаючи їй ту ж топографічну поверхню, як і у справжньої місяця, з точністю до 1/20 млн. Дизайнерський МІСЯЦЬ має кратери, піднесення і гребені, такі ж як на поверхні справжнього супутника Землі (і так, у них є назви). Модель функціональна, вона відображає місячний календар, тому, що має земну кулю окреслену світлодіодними лампочками, що одночасно з орбітою Місяця, дозволяє користувачам переглядати точні фази Місяця на земній кулі, так як їх видно з Землі день у день. Земна куля становить 6,8 дюймів в діаметрі і поміщається на поверхні столу в 21,6 х 21,6. Глобус МІСЯЦЯ зроблений за допомогою 3D друку, з використанням промислового СЛС нейлонового принтера і має товщину шару 100 мкм. Після друку, глобуси з твердої поліуретанової смоли будуть пофарбовані, щоб відповідати унікальному кольору місяця. Тримач земної кулі виготовлений з алюмінію на ЧПУ, корпус досить товстий, а якісна сталь тримача покрита чорним порошковим покриттям. Електронна плата пропонує аналоговий дисплей, який пропонує три режими використання: ручний, демо, і активний. Активний режим дозволяє користувачам стежити за фазами Місяця з близької відстані, оскільки земна куля тримається в часі з місячним синодичним місяцем. Один повний оборот займає близько 29 днів, 12 годин, 44 хвилин і 2,80 секунд. Але хто рахує?
Сторінка 1 із 18