×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 162
П'ятниця, 03 червня 2016 17:34

BOLT - новинка від Leapfrog 3D Printers.

Нещодавно наші партнери, компанія Leapfrog 3D Printers повідомила, що готує для ринку новий 3д принтер. Ця нова машина, під назвою BOLT, сповнена змін і нових розробок компанії. Не дивлячись на те, що характеристики машини триматися, поки, в суворій таємниці, представники компанії, все ж, відкрили завісу і повідали нам деяку інформацію. Почнемо з того, що цю новинку компанія вже показує на виставці Drupa в Дюссельдорфі (з 31 травня по 8 червня). Цей продукт кардинально відрізняється від всіх принтерів лінійки Leapfrog. Розробники грунтовно підготувалися і попрацювали практично над кожним сантиметром машини, продумавши практично все: вони попрацювали над екструдером, платформою, програмним забезпеченням, управлінням, вентиляцією і загорнули все це в новий цікавий дизайн. Загалом цієї машини варто чекати, що ми і робимо. Слідкуйте за нашою стрічкою і нашим магазином - ми обов'язково покажемо і розповімо детальніше про цю новинку компанії Leapfrog.  
Середа, 01 червня 2016 10:06

Новинки від компанії B9Creations

Нещодавно компанія B9Creations розширила свою лінійку DLP 3Д принтерів. Компанія вирішила звернути увагу на потенційне коло своїх споживачів і розробила продукцію орієнтовану на стоматологічний ринок. За словами розробників, випущені на ринок машини B9Creator v1.2 Dental і B9 DENTA CURE були розроблені завдяки співробітництву з стоматологами та стоматологічними лабораторіями.  Медична сфера застосування має на увазі високу точність і швидкість процесу, чого успішно вдалося досягти компанії B9Creations. Розробники, також розробили спеціальний матеріал, B9R-5-Dent Model, який забезпечує друк необхідних моделей з точними і стабільними розмірами, що дозволяє правильно і швидко завершити робочий процес цифрової стоматології. Якщо вам цікаво дізнатися подробиці про ці машини і матеріалии, ви зможете дізнатися їх перейшовши за посиланніми  або зв'язавшись з нашим менеджером.  
Компанія Фабберс, як і раніше, піклується про комфорт своїх клієнтів. Ми є офіційним представником багатьох брендів виробників 3д техніки, що дозволяє не тільки постачати якісну оригінальну продукцію, а й здійснювати тех. підтримку обладнання. І сьогодні, ми раді повідомити, що стали офіційним представником, на території України, ще одного виробника якісної 3д техніки, компанії B9Creations, LLC. У чому ви зможете переконатися, перейшовши на офіційний сайт компанії www.b9c.com. Тепер, ми зможемо знайомити наших клієнтів з новинками і новинами цієї компанії, а також надавати свіжу інформацію про оновлення і апгрейди, що проводяться компанією. А найголовніше, тепер в Україні є представник, який відповідає за кожну поставлену ним одиницю техніки цього бренду, що робить придбання більш безпечним і комфортним. Якщо ви давно планували придбати техніку даного бренду, але сумнівалися - відкиньте всі сумніви, тепер ви в надійних руках.  
Сторінка 1 із 3